Capture2

KUZEY MARMARA GAZ PLATFORMU

Deniz üstü Gaz aktarım platformu elektrik işleri taahhüdü. Platform üzerindeki tüm ekipman besleme, elektrik altyapı, enstrüman, tubing ve tüm bağlantı ile devreye alma işleri.

İşveren

BOTAŞ

Konum

İstanbul/Silivri

Başlangıç Tarihi

10.10.2020

Bitiş Tarihi

Devam Ediyor

akm-metro

AKM ANKARA METRO

AKM (M4) – KIZILAY HATTI YAPIM VE ELEKTROMEKANİK SİSTEMLERİ TEMİN, MONTAJ VE İŞLETMEYE ALMA İŞLERİ’ sözleşmesi kapsamındaki Gar ve Adliye İstasyonları Elektrik Montaj İşleri’nin taşeron tarafından genel ve teknik şartnamelerine, standartlarına ve projelerine uygun olarak yapılmasıdır.

İşveren

DLH

Konum

Ankara

Başlangıç Tarihi

06.10.2020

Bitiş Tarihi

Devam Ediyor

camsan-mdf

ÇAMSAN-ORDU MDF ÜRETİM TESİSİ

MDF üretim tesisine ait enerji temin(altyapı, OG kablolama, trafo ve hücre tesislerinin imalatı ve devreye alınması), MDF üretim tesisine ait tüm makina ve techizatlarının enerjilendirilmesi ve devreye alınması. Dry-Clean ünitesinin enerjilendirilerek devreye alınması 70 mva katı yakıt enerji üretim tesisi ve enerjilendirimesi ile devreye alınması. AG ve otomasyon pano tesisleri kablolama ve devreye alma işlemleri

İşveren

Çamsan AŞ

Konum

Ordu/Merkez

Başlangıç Tarihi

12.09.2020

Bitiş Tarihi

Devam ediyor

oyakport

OYAK PORT KÖRFEZ LİMAN YAPIM İŞİ

Oyak Port Körfez Liman işi elektrik altyapı ve üstyapı işleri, enerji temin ve dağıtımı, liman ekipman ve makinalarının enerjilendirilmesi, çevre aydınlatma işleri.

İşveren

OYAK

Konum

Kocaeli/Körfez

Başlangıç Tarihi

11.08.2020

Bitiş Tarihi

Devam Ediyor